https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی

برنامه کلاس آموزش عکاسی مقدماتی
مبانی ( 1 )

مخاطبین عکاسی طیف گسترده‌ای از افراد را در بر می‌گیرند. برخی از ابتدا عکاسی را سرگرمی دانسته و با یادگیری عکاسی می‌خواهند نسبت به قبل عکس‌های بهتری با دوربین حرفه‌ای خود بگیرند؛ گروهی جدی‌تر بوده و به دنبال یادگیری کامل این هنر هستند تا دوربین عکاسی را بهتر در اختیار خود گرفته و دل مشغولی خود را با این رسانه تمام عیار ثبت نمایند. دسته‌ای از مخاطبین نیز عکاسی را فرا می‌گیرند تا بتوانند با تسلط کامل بر فنون عکاسی به درآمد زایی از این هنر بپردارند.

ما معتقدیم عکاسی را با هر هدف و به هر منظور باید "حرفه‌ای" فرا گرفت؛ چرا که عکاسی تنها فشردن یک دکمه نیست! عکس زمانی شروع به شکل گیری می‌کند که ما ابتدا ببنیم! به دیده خود بیاندیشیم و با تکیه بر فنون صحیح استفاده از ابزار عکاسی، آنچه را که دیده‌ایم به بهترین شکل ثبت نماییم.

پس تفاوتی نمی‌کند که تنها بخواهیم از فرزند خود عکسی بگیریم، درونیات خود را در قالب عکس به تصویر بکشیم و یا جهت کسب درآمد از افراد، اشیا و ... عکاسی کنیم. همه این عکس‌ها به معنایی عام باید "خوب" باشند و چه بهتر که این خوب را حرفه‌ای ببینیم و با دیدی حرفه‌ای هر سطح از نیازمان را به تصویر کشیم.

ما در تلاشیم تا همراه و در تعامل با هنرجویان و علاقه‌مندان به این هنر، نگرشی وسیع به این ابزار ساده داشته باشیم و فراتر از مرزهای جغرافیایی کشورمان، به عکاسی با نگاهی به روز و غنی بپردازیم.

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی دیجیتال در کلاس‌های اموزش عکاسی حرفه ای بهترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای تهران با مدرک معتبر آموزش هنر عکاسی از امریکا و کانادا

شروع ترم جدید:
چهارشنبه 29 فروردین 97
ساعت 17

مدرس:
محمد قدیمی

ثبت‌نام آنلاین

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه ای

logo-samandehi
بالا