https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

برنامه ترم تابستان دوره جامع آموزش غیر حضوری عکاسی مقدماتی

دوره جامع آموزش غیر حضوری عکاسی مقدماتی - ترم تابستان 1400

برنامه دوره جدید کلاس آموزش عکاسی مقدماتی بصورت غیر حضوری و آنلاین در بهترین کلاس آموزش عکاسی معتبر تهران در بهترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای تهران با مدرک معتبر بین المللی آموزش هنر عکاسی امریکا و کانادا.کلاس های آموزش عکاسی مقدماتی و پایه عکاسی دیجیتال و آموزش عکاسی مستند و کلاس عکاسی خیابانی و آموزش عکاسی پرتره و نورپردازی ئر عکاسی حرفه و آموزش فتوشاپ عکاسان و ویرایش عکس. کلاس آموزش عکاسی خیابانی استاد ساسان مویدی و نگاه عکاسانه استاد محدم قدیمی و آموزش عکاسی طبیعت استاد بردیا سعادت در آموزشگاه آزاد هنری قدیمی مرکز آموزش تخصصی عکاسی تهران و آموزشگاه غیر حضوری و آنلاین عکاسی.

 

برنامه کلاس آموزش جامع عکاسی مقدماتی
غیر حضوری ( آنلاین )

در دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی هنرجویان با شرکت در جلسات غیر حضوری آموزش عکاسی همانند دوره‌های حضوری خواهند توانست ضمن آشنایی با اصول قاب‌بندی، ترکیب‌بندی، ساختمان دوربین عکاسی دیجیتال و منو این دوربین‌ها، تکنیک‌های صحیح عکاسی حرفه‌ای را آموخته تا با بینش و شناخت از خویش و محیط پیرامون، بر پایه آموزش و تمرین‌های حین دوره و راهنمایی‌های مدرس، دنیای خویش را با نگاه عکاسانه به تصویر کشند.

تعداد جلسات: 15 جلسه
مدت هر کلاس: 2
زمان: یکشنبه‌ها ساعت 18 تا 20 از 3 مرداد 1400

مدرس: محمد قدیمی
ظرفیت دوره آنلاین 5 نفر می‌باشد

← آشنایی با مباحث دوره جامع عکاسی مقدماتی ( مبانی یک + مبانی دو )

← ثبت‌نام آنلاین کلاس

← آشنایی با شیوه برگزاری کلاس‌های آموزش مجازی (  با توجه به امکانات مورد نیاز در طی دوره سایت و نرم‌افزار مورد استفاده در دوره آموزشی به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد )

← راهنمای دریافت گواهینامه‌های آموزشی

← آزمون دوره جامع عکاسی پس از اتمام دوره آموزش برگزار خواهد شد

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه‌ای

 

 

logo-samandehi
بالا