https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

دوره غیر حضوری آموزش جامع عکاسی مقدماتی

دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی

کلاس آموزش عکاسی معتبر در تهران در بهترین آموزشگاه عکاسی تهران. کلاس آموزش عکاسی دیجیتال. آموزشگاه عکاسی حرفه ای. آکاهی عکاسی محمد قدیمی. کلاس‌های آموزش عکاسی مقدماتی و پایه تا دوره های آموزش تخصصی عکاسی حرفه ای در آموزشگاه عکاسی قدیمی. آموزش عکاسی پرتره و نورپردازی تخصصی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی. کارگاه و کلاس نگاه عکاسانه استاد محمد قدیمی. دوره عکاسی خیابانی و آموزش عکاسی مستند معاصر و عکاسی طبیعت و منظره. آموزش ویرایش عکس دیجیتال و روتوش عکس پرتره. آموزش فتوشاپ تخصصی عکاسان دیجیتال و ویرایش عکس با مدرک معتبر و گواهینامه معتبیر. گواهینامه و مدرک معتبر بین المللی هنر عکاسی.

در دوره پاییزه آموزش جامع عکاسی مقدماتی که به صورت غیر حضوری ( آنلاین ) برگزار خواهد شد، هنرجویان مطابق دوره‌های حضوری کلیه سرفصل‌های عکاسی پایه را فرا خواهند گرفت و با توجه به تعاملی و تمرین محور بودن کلاس‌ها کلیه مطالب آموزش داده شده در هر جلسه با تمرین‌های عملی اعلامی و انجام آن‌ها توسط هنرجویان و بازبینی تمامی آن‌ها توسط مدرس به طور کامل درک خواهد شد. همچنین هنرجویان همانند کلاس‌های حضوری به راحتی می‌توانند همزمان سوالات و ابهامات خود را در جریان برگزاری کلاس به صورت صوتی و تصویری با مدرس خود مطرح و راهنمایی لازم را دریافت نمایند.

علاقه‌مندان به فن و هنر عکاسی خواهند توانست ضمن آشنایی با اصول قاب‌بندی، ترکیب‌بندی، ساختمان دوربین عکاسی دیجیتال و منو این دوربین‌ها، تکنیک‌های صحیح عکاسی حرفه‌ای را آموخته تا با بینش و شناخت از خویش و محیط پیرامون، بر پایه آموزش و تمرین‌های حین دوره و راهنمایی‌های مدرس، دنیای خویش را با نگاه عکاسانه به تصویر کشند.

برنامه ترم پاییز دوره جامع آموزش عکاسی پایه - غیر حضوری ( آنلاین ):

تعداد جلسات: 15 جلسه
مدت هر کلاس: 3 ساعت
زمان: چهارشنبه‌ها ساعت 17:30 تا 20:30 از26 مهر
مدرس: محمد قدیمی

 

← شهریه دوره: 42,750,000 ریال

← ثبت‌نام از طریق سایت آموزشگاه:

← آشنایی با مباحث دوره جامع عکاسی مقدماتی

← ضوابط اخذ گواهینامه‌های آموزشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیش از ثبت‌نام با آموزشگاه تماس حاصل فرمایید

آموزشگاه آزاد هنری قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه‌ای

 

 

logo-samandehi
بالا