https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

دوره‌های آموزش فتوشاپ تخصصی عکاسان

همانطور که عکاسان قدیمی نگاتیو‌های خود را در تاریکخانه برای چاپ ویرایش و اصلاح می‌نمودند، با پیشرفت تکنولوژی و ظهور دوربین‌های عکاسی دیجیتال همان نیاز به اصلاحات فایل به شکلی جدید بوجود آمد. بی شک قدرتمندترین نرم‌افزار برای ویرایش تصاویر و حتی تصویر سازی محصول شرکت آدابی، فتوشاپ می‌باشد.

امروزه فتوشاپ برای عکاسان حرفه‌ای جزیی جدایی ناپذیر از مراحل آماده سازی عکس می‌باشد و شناخت محیط کاربری، ابزارها و استفاده متناسب و اصولی از این ابزارها است که عکس‌هایی بی نظیر خلق خواهند شد. متاسفانه عدم آگاهی بسیاری از عکاسان از نحوه اصولی استفاده از این ابزار باعث شده تا آسیبی جدی به تصاویر خود وارد سازند و حتی گاهی سطح سلیقه ما را نیز بسیار پایین آورده‌اند.

در دوره‌های آموزش فتوشاپ تخصصی عکاسان علاوه بر شناخت این نرم‌افزار به صورت کاربردی و با زبانی ساده به استفاده از ابزارهای قدرتمند فتوشاپ خواهیم پرداخت.

 معرفی کاربردی نرم‌فزار بریج جهت طبقه بندی و بایگانی تصاویر شناخت محیط کاربری ابزار و تکنیک‌های تخصصی  معرفی کاربرد ماسک اصلاح نور، رنگ، کنتراست، اعوجاجات و پرسپکتیو  معرفی و استفاده از اکشن‌ها و کانال‌های رنگی  رتوش تخصصی عکس پرتره و ترمیم تصاویر  ویرایش تخصصی فایل خام عکاسی - RAW  شناخت فیلترها و کاربردشان  آماده سازی تخصصی عکس برای چاپ  طراحی آلبوم دیجیتال

در این دوره‌ها هنرجویان از دوره پایه تا تخصصی با:

معرفی کاربردی نرم‌فزار بریج جهت طبقه بندی و بایگانی تصاویر

شناخت محیط کاربری ابزار و تکنیک‌های تخصصی

معرفی کاربرد ماسک اصلاح نور، رنگ، کنتراست، اعوجاجات و پرسپکتیو

معرفی و استفاده از اکشن‌ها و کانال‌های رنگی

رتوش تخصصی عکس پرتره و ترمیم تصاویر

ویرایش تخصصی فایل خام عکاسی - RAW

شناخت فیلترها و کاربردشان

آماده سازی تخصصی عکس برای چاپ

طراحی آلبوم دیجیتال

و بسیاری مطالب آموزشی مفید آشنا گردیده و می‌توانند در هر جلسه تصاویر را مطابق سرفصل بصورت پروژه به اتمام برسانند.

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان آموزش عکاسی

 

{plusone}

آموزشگاه تخصصی و حرفه‌ای عکاسی در تهران و کلاس‌های  آموزش حرفه‌ای عکاسی و نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و همچنین فتوشاپ تخصصی عکاسان

logo-samandehi
بالا