https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کلاس نگاه عکاسانه

عکاسی در ابتدا با تجربه نگاری از عکس‌های دیده شده و همچنین نگاه عادی به اطراف آغاز می‌شود. اما عکاس پس از مدتی متوجه می‌گردد آنچه را که با چشم می‌بینند نمی‌تواند در قاب بگنجاند چراکه تصاویر فاقد احساس لازم می‌باشند. از این رو، به تدریج روی به فراگیری دانش عکاسی و اصول فنی می‌آورد. اما پس از فراگیری تکنیک‌های عکاسی نیز مشاهده می‌گردد که عکس‌ عموما همان تصاویر مرحله نخست، یعنی تجربه نگاری بوده که به لحاظ فنی تقویت گریده‌اند؛ اما هنوز هم احساس و نگاه عکاس در قاب جاری نیست. این عکس‌ها معمولاً جذابیت و تأثیر مورد نظر را بر روی مخاطب ندارند.

به بیانی، گمشده عکاسی در بین بیشتر علاقه‌مندان به این فن - هنر، نگرش عکاسانه می‌باشد؛ یعنی عدم تبحر و درک روشنی از زیبایی شناسی و ترکیب بندی.

در دوره‌های متوالی آموزش " نگاه عکاسانه " برآنیم تا عکاسان بتوانند به تدریج با استفاده از تجربیات و مهارت‌های کسب شده و نگرش - بصیرت - خود به جهان پیرامون و دنیای امروز، ضمن تعمیق نگاه خود به عکاسی راه و روش مشخصی برای بیان آنچه در دل و ذهن بر پایه بینش شخصی و خلاقیت دارند یافته و بتوانند آن را در قاب دوربین جای دهند تا از قدرت این ابزار بهره‌مند گردند. این زمانی است که عکاس دوران دگردیسی خود در عکاسی را پیموده و از مرحله تکرار و تجربه به مرحله تألیف رسیده است که آغاز تبلور ذهن یک هنرمند محسوب خواهد گشت.

 کلاس‌های آموزش تخصصی عکاسی و نورپردازی و آموزش صحیح قاب بندی و ثبت نگاه شخصی در عکس در آموزشگاه حرفه‌ای عکاسی قدیمی

کلاس آموزش نگاه عکاسانه. در این دوره‌های متوالی آموزشی عکاسان با نحوه درست قاب بندی و ترکیب بندی به منظور رسیدن به نگاه درستی در عکاسی برای آنکه بتوانند نگرش خود را در قاب بگنجانند نایل خواهند شد. آموزشگاه حرفه ای عکاسی محمد قدیمی

 

 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان آموزش عکاسی

{plusone}

logo-samandehi
بالا