https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

ثبت نام ترم جدید کلاس آموزش عکاسی مقدماتی - مبانی یک

ثبت نام کلاس آموزش کاربردی عکاسی مقدماتی - دوره مبانی یک

 

در کلاس‌ آموزش عکاسی مقدماتی، هنرجویان با این علم - هنر به صورت کاربردی آشنا خواهند گردید و در طول دوره آموزشی خود به صورت حرفه‌ای با ساختمان دوربین عکاسی، تکنیک‌های عکاسی، و با توجه به فن‌اوری روز دنیای عکاسی، با انواع دوربین‌های دیجیتال و منوهای این دوربین‌ها آشنا خواهند گردید. این کلاس‌ها بر پایه رشد نگرش و خلاقیت هنرجویان به صورت علمی و عملی علاقه‌مندان را وارد دنیای عکاسی حرفه‌ای خواهد نمود. هنرجویان در پایان کلاس آموزش عکاسی مقدماتی ( مبانی 1 و 2 ) و شرکت در آزمون‌های تئوری و عملی با رعایت ضوابط مندرج در بخش گواهینامه‌های آموزشی، می‌توانند این گواهینامه‌های عکاسی معتبر داخلی آموزشگاه و بین المللی را از آموزشگاه اخذ نمایند.

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی در اموزشگاه عکاسی حرفه ای قدیمی. برگزاری دوره‌های آموزش عکاسی حرفه‌ای در تهران با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

هنرجویان علاقه‌مند پس از اتمام دوره آموزش عکاسی مقدماتی در صورت نیاز خود می‌توانند در کلاس‌های تخصصی آموزش عکاسی حرفه‌ای مانند " شناخت نور و نورپردازی در عکاسی، آموزش عکاسی پرتره، آموزش عکاسی طبیعت، نگاه عکاسانه، عکاسی مستند، عکاسی نجومی، آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی " شرکت نموده و همچنین کلاس آموزش فوتوشاپ تخصصی برای عکاسان را به صورت موازی بگذرانند.

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه‌ای

{plusone}

 

logo-samandehi
بالا