https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی

به لطف پیشرفت فن‌آوری، ابزار عکاسی امروز به راحتی در اختیار عموم قرار گرفته و دوربین‌های دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و... میل روز افزونی در ثبت سریع و انتشار عکس بین همه مردم به راه انداخته. اما تکه گمشده این پازل همانا لذت از عکاسی و محتوای هنری آن با استفاده از تکنیک‌های صحیح عکاسی می‌باشد. لذا علاقه‌مندان جدی و پیشرو پس از مدتی از شروع عکاسی با وجود مطالعه کتاب‌ها و مقالات و مشاهده فیلم‌های آموزشی در فضای اینترنت حس می‌کنند آنچه را به دنبال انتقال آن در عکس‌های خود می‌باشند را نمی‌توانند ثبت نمایند.

وجود دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی در آموزشگاه‌های مختلف صرفا به همین جهت می‌باشد تا هنرجویان مشتاق و جدی با اصول عکاسی صحیح که در واقع شناخت درست ساختمان ابزار عکاسی و درک قابلیت‌های آن در ایجاد تکنیک‌های مناسب جهت خلق اثری هنرمندانه می‌باشد آشنا گردند.

در کلاس‌های آموزش عکاسی آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی برآنیم تا با تکیه بر تکنیک‌های صحیح آموزشی دنیای امروز عکاسی را به هنرجویان فارغ از کلیشه‌های متداول بیاموزیم؛ چراکه معتقدیم عکاسی نیز مانند دیگر هنرها برگرفته از سرشت و بینش ما خواهد بود و عکاس با نگاهی عکاسانه خواهد توانست تا آنچه در دل و جان می‌پروراند و به آن می‌اندیشد و در اطراف خود می‌بیند را در قاب دوربین بگنجاند و به قالب بردن هنرجو در آموزش با روح هنر و خلاقیت در تناقض است.

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی گام نخست این مسیر تا رسیدن به ثبت نگرش‌های شخصی خواهد بود تا با شناخت درست ابزار عکاسی و تسلط بر تکنیک‌های صحیح عکاسی بر آن مهم نایل شویم.

شروع ترم جدید آموزش عکاسی مقدماتی:

یکشنبه 25 مهر 1395
ساعت 17

مدرس:
محمد قدیمی

اطلاعات بیشتر در خصوص محتوای کلاس آموزش عکاسی مقدماتی: +

اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ گواهینامه معتبر آموزشی: +

آموزش عکاسی در کلاس های آموزشگاه عکاسی قدیمی آموزش عکاسی حرفه ای آموزش عکاسی دیجیتال آموزش عکاسی پرتره آموزشگاه نورپردازی در عکاسی

کلاس آموزش عکاسی مقدماتی در آموزشگاه عکاسی محمد قدیمی با تدریس استاد محمد قدیمی در بهترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای تهران برای عکاسی هنری و شناخت منو دوربین دیجیتال و عکاسی هنری و عکاسی آتلیه‌ای و عکاسی مدلینگ و پرتره و فشن

  

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه‌ای

{plusone}

{tortags,476,1}

logo-samandehi
بالا