https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

نقاشی تک ضربه‌ای

نقاشی " One Stroke " یا نقاشی " تک ضربه‌ای " به همه علاقه‌مندان به هنر اصیل نقاشی این فرصت را می‌دهد که هر نوع حالت طبیعت اعم از گل، برگ، پرنده و منظره را با تکنیک تک ضربه و اصول یادگیری ساده رسم نمایند. در این تکنیک که از انواع قلموها استفاده می‌گردد، قلمو با دو رنگ آغشته شده و با ضربه روی بستر کار، سایه - روشن‌ها و طرح اصلی را پیاده نمود. 

بستر این سبک نقاشی کاغذ و انواع سطوح دیگر اعم از " سنگ، پارچه، سفال، شیشه، چوب، پلاستیک، فلز و حتی بدن " می‌تواند انتخاب گردد. هنرجویان در طی دوره آموزشی شامل 7 جلسه با نحوه صحیح استفاده از قلمو و رنگ و همچنین اصول پیاده سازی طرح و ایده در قالب 6 طرح اولیه آشنا خواهند گردید و به تدریج این شهامت را خواهند یافت تا روی کلیه سطوح نقاشی نمایند. 

این تکنیک در ترکیب با تکنیک‌های کهنه کاری ( پتینه ) و دکوپاژ نیز بسیار چشم‌نواز خواهد گردید و همچنین می‌توان آن را در زیبا سازی انواع سطوح وسایل در منزل مانند قاب، میز و کمد و ... پیاده نمود.

آموزش نقاشی وان استروک یا نقاشی تک ضربه ای. آموزش تکنیک نقاشی تک ضربه‌ای و دکوپاز و کهنه کاری یا پتینه در آموزشگاه ازاد هنرهای تجسمی قدیمی

 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان آموزش طراحی و نقاشی

{plusone}

 

logo-samandehi
بالا