https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

آشنایی با نقاشی انتزاعی و آبستره

معرفی دوره آموزش نقاشی انتزاعی و کنشی

کلاس نقاشی آبستره آموزش نقاشی انتزاعی آموزش نقاشی آبستره کلاس نقاشی انتزاعی کلاس نقاشی آموزش نقاشی بهترین کلاس نقاشی بهترین آموزشگاه نقاشی تهران

 

نقاشی آبستره اشکال ساده شده برگرفته از دنیای پیرامون یا دنیای ذهنی هنرمند است که جزئیات آن حذف شده‌اند. اشکال به طور واضح در هنر آبسترکت تعریف نمی‌شوند. در طی این جلسات آموزشی نقاشی آبستره هنرجو قادر خواهد بود فرم یا شکل مورد نظر را خلاصه و تجزیه کند به نحوی که ماهیت آن حفظ شود و همینطور آشنایی با مواد و ابزارها و ایجاد بافت‌ها و مدیوم‌های متفاوت را آموخته و چگونگی استفاده از پالت و پاساژهای رنگی در کار و تکنیک‌های اجرای اتود تا اجرای کامل ایده را آموزش خواهد دید.

در واقع یک اثر آبستره به اثری گفته می‌شود که شخص یا مکان یا شئی در دنیای طبیعی را به تصویر نکشیده باشد. به این شکل، عنوان اثر دقیقا همانگونه است که دیده می‌شود؛ رنگ، فرم، قلم مو، تاش، اندازه، مقیاس.

هنر آبستره به آنگونه از آثاری گفته می‌شود که مجهول، نامحسوس و غیرقابل پیش‌بینی هستند. هر چند در این سبک عنصر اتفاق نقش تعیین کننده دارد اما نحوه پیاده کردن ذهنیت، استفاده از متریال‌ها و ابزار به کار رفته، همینطور انتخاب و ترکیب رنگ‌ها و پالت رنگی و نحوه اجرای آن و همچنین آشنایی با مباحث نظری و تاریخ و پیشینه اکپرسیونیسم انتزاعی جزو موضوعاتی هست که هنرجو آموزش می‌بیند.

 

آموزشگاه آزاد هنرهای جتسمی قدیمی
گروه آموزش طراحی و نقاشی

logo-samandehi
بالا