https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

اتمام مهلت ثبت نام در نمایشگاه گروهی عکس

ضمن تشکر از همه شرکت کنندگان در نمایشگاه گروهی عکس به اطلاع همه علاقه‌مندان می‌رسانیم با توجه به اتمام مهلت ثبت نام در این دوره از نمایشگاه، عکس‌های ارسالی در روند طبقه بندی و آماده سازی جهت بازبینی و داوری قرار دارند و بر آنیم تا در مهلت مقرر ضمن داوری، تصاویر برگزیده را معرفی نموده و اقدام به جمع‌آوری فایل‌های اصلی برای چاپ و برگزاری نمایشگاه نماییم.
در راستای وظیفه آموزشی این آموزشگاه " تجربه لذت عکاسی با نگاهی متفاوت " شعار این نمایشگاه بود و همه تلاش ما بر آن است تا بتوانیم نگرش علاقه‌مندان حرفه‌ای و به ویژه آماتور به هنر عکاسی را تغییر دهیم و عکاسی را فقط فشردن دکمه‌ای برای آنچه به خیالمان در قاب دوربین نیز زیباست ندانیم.
در این دوره از نمایشگاه علاقه‌مندان زیادی از سراسر کشور عزیزمان چون تهران، مشهد، بندر عباس، کرج، اصفهان، سمنان، ارومیه، یزد، شیروان، سنندح، قزوین، رشت، دامغان، بابل، ساری، قم، رامس رو آمل شرکت نموده‌اند که از همه این هنرمندان کمال تشکر را داریم و امیدواریم در دوره بعدی فراخوان شاهد حضور بیشتر علاقه‌مندان به هنر عکاسی باشیم.

اطلاعات تکمیلی پیرامون تصاویر انتخاب شده از طریق سایت آموزشگاه و شبکه‌های اجتماعی وابسته ( تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک ) به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

 صفحه اینستاگرام آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی ghadimi visual art academy instagram page          صفحه فیسبوک آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی  ghadimi visual art academy and photography and photoshop school facebook page          کانال تلگرام آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی ghadimi visual art academy and photoshop and photography school channel on telegram

کلاس‌های حرفه‌ای آموزش تخصصی عکاسی در دپارتمان آموزش عکاسی آموزشگاه آزاد هنری قدیمی در تهران. برگزار کننده کلاس های حرفه‌ای آموزش عکاسی دیجیتال، آموزش عکاسی پرتره، کلاس آموزش نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، عکاسی کودک، عکاسی فشن و مدلینگ، عکاسی طبیعت، آموزش عکاسی نجومی و برگزاری تورهای تخصصی عکاسی همراه با نقد و بررسی عکس توسط اساتید عکاسی نصرالله کسرائیان، فرشید پرتو، محمد قدیمی، فرهاد سلیمانی با اعطای گواهینامه معتبر بین المللی. 

فراخوان نمایشگاه عکس آموزشگاه عکاسی حرفه ای محمد قدیمی در تهران

آموزشگاه آزاد هنری قدیمی

موسسه آموزش عالی رسام

پیکامیس

عکاس خونه

{plusone}

logo-samandehi
بالا