https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

برنامه آموزشی و اداری آموزشگاه

با تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن سال نو و نوروز 1396 و آرزوی سالی سرشار از شادکامی، پبروزی و سلامتی برای همه دوستان گرامی، به اطلاع کلیه هنرجویان و مراجعین گرامی می‌رسانیم جهت رفاه هنرجویان تمامی کلاس‌های آموزشی ( آموزش عکاسی، فتوشاپ تخصصی عکاسان، طراحی آلبوم دیجیتال، نگاه عکاسانه، نورپردازی در عکاسی و عکاسی پرتره، آموزش دکوراسیون داخلی، آموزش اسکیس و راندو، آموزش نقاشی، آموزش معرق کاشی، آموزش نقطه کوبی ) از روز چهارشنبه 25 اسفند 1395 تعطیل و دوره‌های آموزشی پس از تعطیلات نوروز از روز دوشنبه 14 فروردین 1396 پیگیری خواهند گردید.

هنرجویان و مراجعین محترم می‌توانند در طول ایام تعطیلات نوروز از طریق شبکه‌های اجتماعی ( کانال تلگرام، اینستاگرام ) و پست الکترونیک آموزشگاه با مدرسین و مسئولین آموزشگاه در ارتباط باشند. همچنین شماره  09392515496 پاسخگوی شما خواهد بود.

برنامه آموزشی و اداری آموزشگاه در پایان سال 95 و ابتدای 96 جهت کلیه کلاس‌های آموزش عکاسی و نورپردازی و فتوشاپ تخصصی برای عکاسان و طراحی آلبوم دیجیتال و عکاسی مقدماتی و طراحی و نقاشی و طراحی اسکیس و راندو و کلاس معرق کاشی و کلاس اسکیس و راندو و عکاسی پرتره در آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی استاد محمد قدیمی

 آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای قدیمی کلاس عکاسی حرفه ای اموزشگاه عکاسی کلاس آموزش عکاسی حرفه‌ای در تهران

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

{plusone}

logo-samandehi
بالا