https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

برنامه آموزشی - اداری آموزشگاه در اسفند 1398 به دلیل شیوع ویروس کرونا و ایام سال جدید

برنامه آموزشی - اداری آموزشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا و ایام سال جدید

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و کلاس تخصصی آموزش عکاسی پرتره عروس و مدلینگ و کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی برای عکاسان حرفه ای. کارگاه آموزش نگاه عکاسانه استاد محمد قدیمی در کلاس آموزش نگاه عکاسانه و کارگاه نگارش و نوشتن بیانیه هنریو استیتمنت هنری وحید بهروزیان و عکاسی معاصر. کلاس های آموزش طراحی و نقاشی حرفه ای سیاه قلم و طراحی پایه و نقاشی هایپر رئال و آموزش نقاشی مدرن و هنر معاصر و عکاسی مدرن و معاصر و آموزش رنگ روغن و نقاشی ویترای نقاشی روی شیشه. کلاس آموزش طراحی فیگوراتیو و آموزش تخصصی تصویر سازی حرفه ای کتاب کودک و شعر.آموزش هنرهای دکوراتیو معرق کاشی و نقاشی با کاشی شکسته نقطه کوب و مجسمه سازی و ساخت زیورآلات و پته دوزی. نقاشی کودک.آموزش عکاسی طبیعت و آموزش عملی عکاسی خیابانی استاد ساسان مویدی. آموزش دکوراسیون داخلی و معماری و کلاس تخصصی آموزش اسکیس و راندو تخصصی آمادگی کنکور ارشد معماری در بهترین آموزشگاه هنرهای تجسمی کلاس های استاد محمد قدیمی.

با احتـــرام به اطلاع کلیه هنرجویان و مراجعیـن محتـرم آموزشگاه آزاد هنری قدیمی می‌رسانیم با تـوجـه شیـــوع ویـــروس کـــرونـــا، جهت اقدامات پیشگیرانه و حفظ امنیت سلامت شما گرامیان و کادر آموزش آموزشگاه کلیه فعالیت‌های آمـوزش حضـــوری تا پایان سال 1398 بطور کامل لـغـــو می‌گردد. لذا به همین دلیل کارگاه نقد عکس و همچنین دورهمی پایان سال نیز برگزار نخواهد شد تا در فرصتی مناسب پس از تعطیلات نـــوروز 1399 و بهبود شرایط در خدمت شما باشیم.

در این بین برخی کلاس‌های نظری با هماهنگی قبلی بصورت آنلاین برگزار خواهد شد که شامل:

  • عکاسی مقدماتی - مبانی دو؛ یکشنبه ساعت 17
  • نشست‌های هفتگی پیکامیس؛‌ سه‌شنبه ساعت 17

با امیـد به یزدان و سلامتی و شادکامی همه شما عزیزان پس از تعطیلات نـوروز 1399 از شنبه 16 فروردین در خدمت شما خواهیم بود.
به‌روز رسانی: با توجه به اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا کلاس‌های آموزش حضوری همچنان تا پایان خرداد در حالت تعلیق بوده و پس از آن در صورت بهبود وضعیت کنترل بیماری نسبت به برگزاری کلاس‌های حضوری اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

در این مدت کلیه امور مربوط به اطلاع رسانی‌های جدید و ثبت‌نام از طریق سایت آموزشگاه در دسترس شما است و همچنین از طریق صفحه اینستاگرام آموزشگاه و شماره تماس 09392515496 پاسخگوی شما خواهیم بود.

با آرزوی سلامتی و امید به ایامی شادتر و تبریک پیشاپیش سال جدید
آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

 

logo-samandehi
بالا