https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

برنامه آزمون پایان دوره‌های آموزشی آنلاین

به اطلاع هنرجویان گرامی دوره آموزش عکاسی مقدماتی - مبانی دو و همچنین دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی که به صورت غیر حضوری (آنلاین) برگزار شده است می‌رسانیم، با توجه به اتمام دوره‌های آموزشی ذکر شده آزمون نهایی این دوره‌ها به شرح زیر و به صورت آنلاین برگزار خواهد شد:

دوره آموزش عکاسی مقدماتی - مبانی دو: یکشنبه 15 تیر ماه 1399 ساعت 17

دوره جامع آموزش عکاسی مقدماتی: پنجشنبه 19 تیر ماه 1399 ساعت 16

لینک اختصاصی شرکت در آزمون پایان دوره برای هنرجویان گرامی ارسال خواهد شد. همچنین هنرجویان لازم است پیش از زمان آغاز آزمون با استفاده از شناسه کاربری و کلمه عبور شخصی خود حتما وارد سایت آموزشگاه شده و پس از آن لینک آزمون را بگشایند و پس از پاسخ به سوالات جهت ثبت نهایی پاسخنامه باید روی دکمه ثبت نهایی پاسخ کلیک نمایند در غیر اینصورت و چنانچه فقط صفحه را ببندند پاسخ‌ها ثبت نشده و نمره‌ای دریافت نخواهند نمود.

همچنین زمان پاسخگویی آزمون به صورت از پیش تعریف شده بوده و لازم است در مدت تعیین شده آزمون را به اتمام برسانند لذا پس از این زمان پاسخنامه ثبت نخواهد شد.

هنرجویان هر دو دوره فوق مکلفند تا پیش از آغاز آزمون کلیه تمرین‌های طی دوره و پروژه نهایی خود را به صورت طبقه‌بندی شده و مرتب پس از تغییر سایز و حجم عکس‌ها ( تفکیک‌پذیری 72 dpi با سایز ضلع بزرگ عکس 800 پیکسل ) در یک پوشه فشرده نمایند و فایل فشرده شده را به شماره 09392515496 از طریق واتس اپ ارسال نمایند.

هرگونه سوال خود را پیش از آزمون با ما در میان بگذارید. همچنین حین برگزاری آزمون نیز همراه و پاسخگوی شما خواهیم بود.

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

logo-samandehi
بالا