https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

مرحله اول ثبت نام آزمون فنی و حرفه‌ای - ادواری 94

به اطلاع آن دسته از هنرجویان گرامی که علاقه‌مند به شرکت در آزمون ادواری سازمان فنی و حرفه‌ای و اخذ مدرک این سازمان می باشند می‌رسانیم، ثبت نام مرحله اول این آزمون در سال 1394 از تاریخ 5 اردیبهشت ماه آغاز و تا 15 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

لازم به توضیح است این تاریخ از طرف سازمان تمدید نخواهد شد. جهت ثبت نام کافی است به سامانه ثبت نام آزمون ادواری مراجعه نموده و پس از مطالعه دفترچه راهنما نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام و ثبت نام نهایی اقدام فرمایید.

همچون گذشته همه هنرجویان گرامی ضمن تکیه بر مطالب فرا گرفته شده در طول دوره آموزشی خود می‌توانند با اطمینان خاطر در این آزمون شرکت نموده و مدرک سازمان فنی و حرفه‌ای خود را دریافت نمایند.

آزمون ادواری سازمان فنی و حرفه ای مدرک سازمان فنی و حرفه ای مدرک ادواری امتحان و آزمون ادواری برنامه آزمون ادواری سال جاری مدرک بین المللی عکاسی و دکوراسیون داخلی با مدرک فنی و حرفه در آزمون ادواری

 

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

{plusone}

آزمون ادواری، آزمون سازمان فنی و حرفه‌ای، مدرک فنی و حرفه‌ای، اواری، advari، سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای عکاسی، آزمون عکاسی فنی و حرفه‌ای، آزمون ادواری سال 1393، ثبت نام آزمون ادواری، آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی، آزمون، امتحان، مدرک عکاسی، مدرک فنی و حرفه‌ای، آموزشگاه عکاسی، کلاس عکاسی، کلاس آموزش عکاسی، محمد قدیمی، آموزشگاه عکاسی قدیمی، آموزشگاه حرفه‌ای عکاسی، کلاس‌های عکاسی، آکادمی آرته، academy arte, ghadimi visual art academy, academyarte, www.academyarte.com, mohammad ghadimi visual art academy, ghadimi photography academy

logo-samandehi
بالا