https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

بخش دانشجویی مسابقه عکس سال سونی

به اطلاع هنرجویان دپارتمان آموزش عکاسی می‌رسانیم با پذیرش آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی به عنوان مرکز آموزش عکاسی مورد تایید سازمان جهانی عکاسی ( World Photography Organisation ) هنرجویان سنین 18 تا 28 سال می‌توانند علاوه بر شرکت در بخش‌های " حرفه‌ای، آزاد و جوانان " مسابقه جهانی عکاسی سونی در بخش " دانشجویی " این جشنواره نیز شرکت نمایند.

مسابقه جهانی عکس سونی - بخش دانشجویی. پذیرش دپارتمان و کلاس‌های آموزش عکاسی آموزشگاه قدیمی در سازمان جهانی عکاسی برای شرکت هنرجویان در بخش دانشجویی جشنواره جهانی عکس سال سونی ویژه دانش جویان و دانش اموزان و هنرجویان آموزش آکادمیک عکاسی در حهان

از علاقه‌مندان دعوت می کنیم تا ضمن مطالعه کامل فراخوان که در ادامه مشاهده می‌نمایید، برای تمرین اصول حرفه‌ای ارایه محتوا و ایجاد رزومه قوی و معتبر در این جشنواره معتبر و شناخته شده شرکت نمایند و سفیر آموزشگاه و کشورمان در این بخش جشنواره گردند.

{plusone}

 

 

فراخوان بخش عکاسی دانشجویی:

 

سازمان جهانی عکس (World Photography Organization) مفتخر است که از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عکاسی معتبر سراسر جهان برای شرکت در مسابقه عکس 2016 دانشجویان، به عنوان یکی از برجسته‌ترین برنامه­‌های پیشرو مختص دانشجویان عکاسیدعوت به عمل آورد.

 

موضوعی که دانشجویان با ارائه یک عکس برای شرکت در آن دعوت می­‌شوند:

میلنیال ها (نسل Y) متولدین 1989-2000 (1368-1378)

 

" 53 درصد از میلنیال ها ترجیح می­دهند به جای تکنولوژی، حس بویایی خود را از دست دهند "

منبع: "  McCann Worldgroup Study "Truth about youth", May 25th 2011"

 

تعریف:

واژه میلنیال به افرادی گفته می شود که در اوایل قرن 21 از کودکی به بزرگسالی رسیده اند. زندگی برای این گروه از افراد، بسیار متفاوت با سایر نسل‌ها است. تکنولوژی و رسانه‌های اجتماعی روش‌های برقراری ارتباط جوانان امروزی را تغییر داده است. دستیابی به اطلاعات، اخبار، ساخت و انتشار آن بسیار سریع‌تر و آسان‌تر از همیشه است.  به طوری که در حال حاضر با قدرت یک هشتگ (#) یا توئیت (tweet) ساده، امکان ایجاد تحولات اجتماعیو تغییرات سیاسی، چه در کشورهای پیشرفته و چه در کشورهای در حال توسعه وجود دارد. اما این تکنولوژی است، همه چیز نیست و پایان نیز نیافته است. تکنولوژی تغییر نیز می­‌کند.

دوستی، خانواده و عشق نیز که از پارامترهای اساسی زندگی انسان است، بسیار متفاوت با چیزی است که قبلا بوده. جوانان امروزی آرزوهایی مشابه با والدین خود و نسل‌های پیشین دارند. پس چیزی که آن‌ها را جدا می­‌کند چیست؟

جشنواره دانشحوی عکس سال سونی - دپارتمان اموزش عکاسی آموزشگاه قدیمی

عکس برنده جشنواره دانشجویی 2015

 

 

امسال مجله British Journal of Photography از با سابقه‌­ترین مجله‌های عکاسی منتشر شده در جهان، با مشارکت سازمان جهانی عکس، مسابقه دانشجویی را برگزار خواهند کرد.

برنده مسابقه علاوه بر دریافت جایزه نقدی به میزان 30 هزار یورو جهت خرید تجهیزات عکاسی امکان نمایش آنلاین بخشی از آثار صاحب عکس در وبسایت این مجله را خواهد داشت. همچنین انتشار اخبار اکانت اینستاگرام این مجله به مدت دو روز نیز در اختیار برنده خواهد بود.

 

برندگان سالانه مسابقه عکس دانشجویی، در کانون توجه بین المللی بی‌سابقه‌ای قرار گرفته و امکان انتشار و نمایش آثار خود را به دست خواهند آورد. بسیاری از فینالیست‌ها و برندگان پیشین مسابقه به فرصت­‌های شغلی مناسبی دست یافتند.

 

زمان‌­های کلیدی:

آخرین زمان ارسال عکس: 4 دسامبر 2015

اعلام منتخبین اولیه: 1 مارس 2016

اعلام برنده مسابقه در مراسم جشن لندن: 21 آوریل 2016

 

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان آموزش عکاسی 

logo-samandehi
بالا