https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

فراخوان عکس لنز کالچر

فراخوان جایزه داستان سرایی بصری 2015 Lensculture

فراخوان مسابقه عکاسی لنز کالچر سال 2015 آموزش عکاسی در کلاس‌های حرفه‌ای آموزش عکاسی و نورپردازی در عکاسی آموزشگاه حرفه‌ای عکاسی قدیمی

هدف لنز کالچر از برگزاری این رقابت کشف استعداد هنرمندان و عکاسانی است تا با استفاده از ویژگی‌های ادبیات زبان بصری در عکاسی بتوانند داستان‌هایی جذاب و فراموش نشدنی را بیان نمایند. این رقابت در پنج بخش:

مستند

فتو ژورنالیسم

داستان‌های شخصی

روایت داستان

بخش آزاد

برگزار می‌گردد. شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را به صورت مجموعه عکس، ریز مجموعه و یا تک عکس ارسال نمایند. تعریف و توضیح لنز کالچر از بخشهای رقابت:

مستند: عکاسان مستند دعوت می شوند تا کاوش های خود از یک رویداد، وضعیت و یا یک ایده درون جزییاتی زنده را برای ما ارسال کنند. از همه‌ی درون‌مایه‌ها و رویکردها با آغوش باز استقبال می‌کنیم.

روایت‌های داستانی: عکاسان همچنین می‌توانند داستان‌های بصری را در هر جایی که هر چیزی ممکن است روی دهد برای ما ارسال کنند. تلفیق حقیقت با فانتزی و ارائه‌ای چون یک حقیقت، داستان، راز و یا شاید حتی یک تخیل. این پروژه‌ها افراد، مکان‌ها، چیزها و ایده‌هایی را که ممکن است وجود داشته باشند و یا نه را به جهان واقعی می‌آورند.

داستان‌های شخصی: این داستان‌ها یک زاویه دید منحصر به فرد را از یک زندگی به ما می‌نمایانند. می‌توانند روایت‌هایی در باب خودتان، خانواده‌تان، یک رویداد شخصی خاص و یا هر کس دیگری در دنیا باشند.

فتوژورنالیسم: از طریق یک گزارش بصری واقعی و قابل اعتماد، فتوژورنالیسم به بینش‌های درون دنیای اطراف ما رسوخ می‌کند. لحظلتی هیجان انگیز و پر خطر که در یک زمان در قاب دوربین فریز شده اند به دیگران این اجازه را می‌دهند که تا مدت‌ها بعد از میان همه‌ی پیچیدگی های دور و بر بتوانند با مراجعه به آن تصویر واقعیت را درک کنند.

بخش آزاد: برخی از داستان‌های عکاسانه را نمی‌توان در یک گروه‌بندی خاصی جای داد. یک دسته عکس ممکن است به صورت کاملاً شاعرانه با یکدیگر بدون هیچ روایت خطی و یا منطقی عقلانی مرتبط باشند. اما آنها عواطف، درک و احساسات را به شیوه‌ای قدرتمندانه بروز می‌دهند. تک‌عکس‌ها را در این بخش داوری خواهیم کرد.

 

آخرین مهلت ارسال آثار: 22 اکتبر 2015

لینک ثبت نام:Lensculture

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

دپارتمان آموزش عکاسی

{plusone}

آموزش عکاسی در کلاس‌های آموزش حرفه‌ای و تخصصی آموزشگاه عکاسی حرفه‌ای قدیمی برلای دوره‌های آموزش مبانی عکاسی و آموزش عکاسی پرتره و آموزش نورپردازی در عکاسی آموزش منو دوربین دیجیتال و فتوشاپ عکاسان

logo-samandehi
بالا