https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

پروژه جهانی 24 ساعت عکاسی سال 2018

برای ماراتن 24 ساعت عکاسی آماده‌اید؟

پروژه جهانی 24 ساعت عکاسی که به وسیله دو عکاسی امریکایی با نام‌های Sam Smotherman و Renzo Grande از سال 2012 آغاز گریده است در سال 2018 نیز برگزار خواهد شد که طی آن شرکت کنندگان باید خود را برای ماراتنی 24 ساعته آماده کنند.

اساس کار ساده است؛ هر شرکت کننده ضمن ثبت‌نام در سایت رسمی این پروژه باید از لحظه شروع پروژه که ساعت 24 به وقت محلی هر کشور است، هر ساعت حداقل یک عکس در شاخه اجتماعی - خیابانی را ثبت و در صفحه اینستاگرام و یا توییتر شخصی خود به اشتراک بگذارد. انتخاب ابزار عکاسی ( موبایل، غیر حرفه‌ای و حرفه‌ای ) برای شرکت کنندگان آزاد است و در انتها منتخب عکس‌های شرکت کنندگان در نمایشگاه این پروژه به نمایش در خواهند آمد.

طبق برنامه اعلامی، این دوره در در ساعت 24  و تاریخ 7 آوریل 2018  به وقت محلی هر کشور آغاز خواهد شد. ( ساعت 24 شنبه 18 فروردین 1397 به وقت ایران )

دپارتمان آموزش عکاسی آموزشگاه آماده ارائه مشاوره و راهنمایی‌های لازم به علاقه‌مندان شرکت در این پروژه خواهد بود.

 

ثبت نام رایگان در پروژه جهانی عکاسی اجتماعی 24HourProject

پروژه جهانی 24 ساعت عکاسی در سال 2018 آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی کلاس های آموزش عکاسی حرفه ای و مقدماتی و کلاس آموزش عکاسی خیابانی و مشتند اجتماعی دوره‌های آموزش عکاسی پرتره و نورپردازی تبلیغاتی و صنعتی و کلاس های آموزش فتوشاپ تخصصی برای عکاسین حرفه ای

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه ای 

logo-samandehi
بالا