https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه عکس خوانی و نقد و بررسی عکس

کارگاه عکس خوانی و بررسی عکس

آموزش عکاسی با رویکرد علمی و آموزش عملی عکاسی در کلاس آموزش عکاسی بهترین آموزشگاه عکاسی تهران با مدرک و گواهینامه معتبر بین المللی آموزش عکاسی. کلاس و کارگاه نگاه عکاسانه استاد محمد قدیمی بهترین آموزش عکاسی مقدماتی دیجیتال نقد و بررسی عکس و دوره‌های آمزوش عکاسی پیشرفته و تخصصی نگاه عکاسانه و عکاسی و نورپردازی پرتره و عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و عکاسی طبیعت و ویرایش عکس طبیعت و کارگاه عکاسی مستند خیابانی و مینیمالیسم در عکاسی و ملاس آموزش فتوشاپ تخصصی عکاسان و ویرایش عکس

کارگاه عکس‌خوانی و بررسی عکس این دوره عصر پنجشنبه 23 اسفند ماه 1397 ساعت 16:30 و پیش از « برنامه دورهمی » سالانه در آموزشگاه برگزار خواهد شد. هنرجویان و علاقه‌مندان گرامی می‌توانند فقط از طریق تکمیل آنلاین « فرم ثبت‌نام کارگاه‌های آموزشی » در این کارگاه شرکت نمایند. همچنین لازم است پس از قطعی نمودن ثبت‌نام، فایل عکس‌های منتخب خود جهت شرکت در کارگاه عکس‌خوانی ( یک تا 3 فریم ) را به نشانی تلگرام آموزشگاه ( adacademyarte - 09392515496 ) ارسال فرمایید.

از علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه خواهشمندیم حداکثر تا 19 اسفند ثبت‌نام خود را قطعی و فایل عکس‌های خود را ارسال نمایند. ثبت‌نام و ارسال عکس پس از این تاریخ امکان‌پذیر نخواهد بود.

ثبت‌نام در کارگاه عکس‌خوانی

برنامه دورهمی سالانه

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه ای

logo-samandehi

بالا