https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه نقد و بررسی و تحلیل عکس

کارگاه نقد و بررسی عکس

 

کلاس آموزش نقد و بررسی و تحلیل عکس در کارگاه نقد عکس استاد محدم قدیمی در بهترین آموزشگاه عکاسی عرب تهران با مدرک معتبر بین المللی. آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته در عکس نوشت و نگاه عکاسانه و دوره تخصصی عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و آموزش عکاسی پرتره و نورپردازی در عکاسی. کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی برای عکاسان در آموزشگاه عکاسی قدیمی.

کارگا نقد و بررسی و تحلیل عکس

طبق روال گذشته کارگاه نقد و بررسی عکس این ماه عصر سه‌شنبه 25 تیر ساعت 17 برگزار خواهد شد. با توجه به تغییرات در رویه، علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه حتما باید تا ساعت 10 صبح پنجشنبه 20 تیر ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه عکس‌های خود را شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 7 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی خواهند شد.

توجهات:

  • با توجه به رویکرد جدید و جهت ارتقای کیفی کارگاه‌ها ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین امکانپذیر خواهد بود 
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • در صورت نیاز جهت مجموعه عکس عنوان مجموعه و استیتمنت خود را همراه با عکس‌ها ارسال نمایید
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( حتی به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای گروه عضویت حتما از کد تخفیف اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند

← ثبت‌نام آنلاین
← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
دپارتمان آموزش عکاسی حرفه ای

logo-samandehi
بالا