https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه نقد و بررسی عکس آبان ماه

کارگاه نقد و بررسی عکس آبان

کارگاه نقد و بررسی عکس در آموزشگاه آزاد هنری قدیمی. کارگاه های آموزش عکاسی عملی استاد محمد قدیمی. آموزش عکاسی حرفه ای و مقدماتی کلاس آموزش عکاسی محمد قدیمی با مدرک معتبر بین المللی عکاسی.کلاس و کارگاه تخصی نگاه عکاسانه آموزش فاین آرت و ایجاد نگاه شخصی در عکاسی حرفه ای.کلاس عکاسی حرفه ای تبلیغاتی و صنعتی و نگاه عکاسانه و عکس خوانی و نقد عکس.

 کارگاه نقد و بررسی عکس آبان ماه سه‌شنبه 28 آبان ساعت 17 برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه لازم است حداکثر تا پایان روز 23 آبان ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی خواهند شد. امکان حضور بدون داشتن عکس نیز امکانپذیر است.

توجهات:

  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین امکانپذیر است
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند

← ثبت‌نام آنلاین

← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

logo-samandehi
بالا