https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه نقد و بررسی عکس و عکس خوانی آذر ماه

کارگاه نقد و بررسی عکس آذر ماه

کارگاه نقد و بررسی عکس در بهترین آموزشگاه عکاسی غرب تهران با مدرک معتبر بین المللی. کلاس های آموزش عکاسی حرفه ای مقدماتی و پیشرفته. کارگاه تخصصی نگاه عکاسانه استاد محدم قدیمی و آموزش هنر عکاسی معاصر و فاین آرت در بهترین کلاس عکاسی غرب تهران. آموزش تکنیک و تنظیمات عکاسی حرفه ای و نورپردازی در عکاسی حرفه ای.آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی.

کارگاه تخصصی نقد عکس ماه جاری سه‌شنبه 26 آذر ساعت 17 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه لازم است حداکثر تا پایان روز جمعه 22 آذر ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی می‌شوند. استفاده از کارگاه حضور بدون داشتن عکس نیز امکانپذیر است.

توجهات:

  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین امکانپذیر است
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند
  • نقدهای برگزیده هر ماه از این پس در بخش نقد عکس بر روی سایت آموزشگاه در دسترس خواهد بود

← ثبت‌نام آنلاین

← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

logo-samandehi
بالا