https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه نقد و بررسی عکس دی ماه 1398

کارگاه نقد عکس دی ماه 1398

 

کارگاه نقد عکس در بهترین آموزشگاه عکاسی غرب تهران با مدرک معتبر بین المللی. کلاس آموزش عکاسی مقدماتی و تخصصی و پیشرفته ای آموزشگاه عکاسی قدیمی. کارگاه تخصصی نگاه عکاسانه استاد محمد قدیمی و آموزش هنر عکاسی معاصر و فاین آرت در بهترین کلاس عکاسی غرب تهران. آموزش تکنیک عکاسی و فن عکاسی و تنظیمات عکاسی حرفه ای و نورپردازی در عکاسی حرفه ای.آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی.

 

کارگاه تخصصی نقد و بررسی عکس این دوره عصر سه‌شنبه 24 دی ساعت 17 برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در این کارگاه لازم است حداکثر تا ساعت 13 روز شنبه 21 دی ماه ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی می‌شوند. استفاده از کارگاه حضور بدون داشتن عکس نیز امکانپذیر است.

توجهات:

  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین امکانپذیر است
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند
  • نقدهای برگزیده هر ماه از این پس در بخش نقد عکس بر روی سایت آموزشگاه در دسترس خواهد بود

← ثبت‌نام آنلاین

← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

 

logo-samandehi
بالا