https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه چگونه بهتر عکاسی کنیم؟

کارگاه " چگونه بهتر عکاسی کنیم؟ "

کارگاه آموزش عکاسی در بهترین کلاس آموزش عکاسی تهران در بهترین آموزشگاه عکاسی معتبر تهران با مدرک معتبر بین المللی آموزش هنر عکاسی

این کارگاه بر اساس نظرسنجی انجام شده از کاربران گرامی و با توجه به شرایط قرنطینه فعلی در شیوع ویروس کرونا جهت استفاده بهینه از تعطیلات نوروز 1399 برنامه‌ریزی شده و به صورت وبینار برگزار خواهد شد.

عموم علاقه‌مندان به عکاسی همواره این دغدغه را دارند که چگونه عکس‌های بهتری ثبت کنند و برای این منظور از بین انواع برندها و مدل‌ها، دوربین عکاسی مناسب آن‌ها کدام است تا آن را تهیه نمایند. همچنین در صورتی که به عکاسی حرفه‌ای علاقه‌مند گشتند چگونه مسیر خود را به سمت عکاسی حرفه‌ای ادامه دهند.

در کارگاه « چگونه بهتر عکاسی کنیم؟ »، ضمن تعریف عکاسی،  دسته‌بندی انواع دوربین‌ها و استفاده مناسب از دوربین را جهت ثبت عکس‌هایی بهتر با توجه به اصول پایه در ترکیب‌بندی معرفی خواهیم نمود تا عموم کاربران ابزار عکاسی و علاقه‌مند به عکاسی، در سطح مبتدی اعم از دوربین‌های Compact، موبایل و حتی دوربین‌های DSLR بدون نگرانی از اصول تکنیکال عکاسی، عکس‌هایی بهتر ثبت نمایند.

زمان: پنجشنبه 7 فروردین 1399 ساعت 16
مدت کارگاه: 120 دقیقه به صورت آنلاین

کارگاه آنلاین تفاوتی با شکل حضوری آن نداشته و شرکت کنندگان می‌توانند همزمان تصویر، صوت و صفحه نمایش مدرس را دریافت کرده و همچنین سوالات خود را به صورتی متنی یا صوتی مطرح نمایند. جهت حضور در این کارگاه لازم است طریق فرم ثبت‌نام آنلاین کارگاه‌های آموزشی، کارگاه چگونه بهتری عکاسی نماییم را انتخاب نموده و ثبت‌نام خود را تا پایان چهارشنبه 6 فروردین قطعی نمایید. لینک اختصاصی کارگاه مجازی برای کاربران ارسال خواهد شد که 15 دقیقه قبل از شروع کارگاه امکان ورود به آن را خواهند داشت.

← توضیحات بیشتر در خصوص کلاس‌های آنلاین را حتما پیش از ثبت‌نام مطالعه نمایید

ثبت‌نام

← کد تخفیف نوروزی: eyd99

← تلفن پاسخگویی تلفنی ساعت 9 تا 18 از طریق شماره تماس 09392515496

← 5 دقیقه پس از شروع کارگاه امکان ورود وجود نخواد داشت لذا خواهشمندیم با توجه به مدت‌دار بودن کارگاه بر بستر وب حتما در زملن مشخص از طریق لینک ارسالی وارد کلاس شوید. عدم حضور کاربر در زمان مقرر برابر غیبت محسوب می‌گردد.

← برابر زمان‌بندی و سطح آموزشی، محتوای این کارگاه شامل آموزش تکنیک‌های عکاسی اعم از مفاهیم نورسنجی و ... نمی‌باشد.

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

گروه آموزش عکاسی حرفه ای

logo-samandehi
بالا