https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس فروردین ماه 1399

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس فروردین ماه

کارگاه آموزش نقد و بررسی و تحلیل عکس و عکس خوانی در کلاس آموزش نقد و بررسی عکس استاد محمد قدیمی در بهترین کلاس آموزش عکاسی تهران با مدرک معتبر بین المللی آموزش هنر عکاسی در بهترین آموزشگاه عکاسی تهران. کارگاه نگاه عکاسانه و کلاس آموزش عکاسی مقدماتی دیجیتال و کلاس آموزش نورپردازی و فتوشاپ و عکاسی تخصصی با موبایل و آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و نورپردازی در عکاسی. آموزش عکاسی مستند خیابانی و کارگاه ایده تا اجرا در عکاسی آموزش عکاسی محصولات غذایی و عکاسی حرفه ای.

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس
فروردین ماه 1399

کارگاه نقد و بررسی عکس فروردین ماه عصر سه‌شنبه 26 فروردین ساعت 17 برگزار خواهد شد. برای حضور در این کارگاه که به دلیل شرایط ویژه اخیر و التزام به امنیت سلامت جامعه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد لازم است حداکثر تا پایان روز شنبه 23 فروردین ماه ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی می‌شوند. حضور و استفاده از کارگاه و بدون داشتن عکس نیز پس از ثبت‌نام امکانپذیر است.

توجهات:

  • حتما شیوه حضور و استفاده از دوره‌های آموزش مجازی را مطالعه و نرم‌افزار معرفی شده را نصب نمایید.
  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند
  • نقدهای برگزیده هر ماه در بخش نقد عکس بر روی سایت آموزشگاه در دسترس خواهد بود

« ثبت‌نام و دریافت عکس پس از 23 فروردین به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود »

آشنایی با نحوه شرکت در کلاس و کارگاه‌های آنلاین ویژه آموزش مجازی
     لینک اختصاصی شرکت در کارگاه مجازی پس از ثبت‌نام ارسال خواهد شد

← ثبت‌نام آنلاین

← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

logo-samandehi
بالا