https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه نقد و بررسی عکس خرداد ماه به صورت غیر حضوری و آنلاین

کارگاه نقد عکس خرداد ماه به صورت آنلاین

 

آموزش حرفه ای نقد و بررسی عکس در بهترین کلاس آموزش عکاسی تهران با مدرک معتبر بین المللی آموزش هنر عکاسی از آمریکا و کانادا در بهترین آموزشگاه معتبر عکاسی تهران. آموزش نگاه عکاسانه و کارگاه ایده تا اجرای عکاسی آموزش عکاسی مستند خیابانی و کلاس آموزش نگار استیتمنت و بیانیه هنری آموزش عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و فتوشاپ تخصصی برای عکاسان و ویرایش حرفه ای عکس کلاس آموزش عکاسی مقدماتی دیجیتال و حرفه ای کلاس نورپردازی عکاسی و آموزش عکاسی از غذا و محصولات غذایی و کارگاه آموزش تخصصی کسب و کار در عکاسی حرفه ای.

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس
خرداد ماه 1399

کارگاه نقد و بررسی عکس سه‌شنبه 27 اردیبهشت ساعت 17 به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار خواهد شد. برای حضور در این کارگاه که به شکل غیر حضوری برگزار می‌شود لازم است حداکثر تا پایان روز شنبه 24  خرداد ماه ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق تلگرام و یا ایمیل آموزشگاه ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی می‌شوند. حضور و استفاده از کارگاه و بدون داشتن عکس نیز پس از ثبت‌نام امکانپذیر است.

توجهات:

  • حتما شیوه حضور و استفاده از دوره‌های آموزش مجازی را مطالعه و نرم‌افزار معرفی شده را نصب نمایید.
  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند
  • نقدهای برگزیده هر ماه در بخش نقد عکس بر روی سایت آموزشگاه در دسترس خواهد بود

« با توجه به رویه بررسی عکس‌ها، ثبت‌نام و دریافت عکس پس از 24 خرداد به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود »

← آشنایی با نحوه شرکت در کلاس و کارگاه‌های آنلاین ویژه آموزش مجازی
     لینک اختصاصی شرکت در کارگاه مجازی پس از ثبت‌نام ارسال خواهد شد

← ثبت‌نام آنلاین

← ارسال عکس از طریق تلگرام

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی
گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

logo-samandehi
بالا