https://academyarte.com/templates/jm_iliya/images/logo-loading.gif

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس آذر ماه 1399

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس آذر ماه 1399

 

آموزش تخصصی عکاسی حرفه ای در بهترین آموزشگاه عکاسی معتبر تهران با مدرک و گواهینامه معتبر بین المللی آموزش عکاسی. دوره ها و کارگاه ها و کلاس های آموزش عکاسی مقدماتی و پیشرفته و تخصصی عکاسی دیجیتال. آموزش نگاه عکاسانه و آموزش عکاسی معاصر و مستند معاصر. آموزش عکاسی مستند خیابانی و کلاس آموزش فتوشاپ تخصصی برای عکاسان. دوره های آموزش تخصصی نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و عکاسی پرتره و مدلینگ و فشن. عکاسی از محصولات. آموزش عکاسی طبیعت و ویرایش تخصصی عکس های طبیعت و منظره. آموزش عکاسی هنری و فاین آرت استاد محمد قدیمی.دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری عکاسی مقدماتی و پیشرفته و حرفه ای.آموزش کسب و کار در عکاسی حرفه ای.

کارگاه آنلاین نقد و بررسی عکس
آذر ماه 1399

این کارگاه با توجه به شرایط فعلی به صورت آنلاین سه‌شنبه 28 آذر ساعت 17 برگزار خواهد شد. برای حضور در این کارگاه لازم است حداکثر تا پایان روز دوشنبه 24 آذر ماه ضمن ثبت‌نام آنلاین از طریق سایت آموزشگاه، عکس‌های خود را به شماره تلفن 09392515496 از طریق واتس‌اپ و یا ایمیل آموزشگاه در یک فایل فشرده ارسال نمایند. آثار ارسالی در قالب مجموعه عکس حداکثر تا 10 فریم و بصورت تک عکس حداکثر 2 فریم پذیرفته و بررسی می‌شوند. حضور و استفاده از کارگاه و بدون داشتن عکس نیز پس از ثبت‌نام امکانپذیر است.

توجهات:

  • حتما شیوه حضور و استفاده از دوره‌های آموزش مجازی را مطالعه و نرم‌افزار معرفی شده را نصب نمایید ( بسته به تعداد حاضرین و امکانات مورد نیاز یکی از بسترهای معرفی شده مورد استفاده قرار خواهند گرفت )
  • ثبت‌نام فقط به صورت آنلاین
  • ثبت‌نام‌ و عکس‌های ارسالی پس از زمان مقرر پذیرفته نخواهند شد؛ لذا با توجه به برنامه‌ریزی برای هر کارگاه امکان پذیرش دوستان بدون ثبت‌نام وجود نخواهد داشت
  • هنرجویانی که موضوع اختصاصی برایشان تعریف شده لازم است حتما با توجه به موضوع، استیتمنت و نام مجموعه خود را ارسال نمایند
  • جهت بالاتر رفتن کیفیت کارگاه‌های نقد عکس، عکس‌های ارسالی نباید قبلا نمایش داده شده باشند ( به صورت خصوصی، اینستاگرام و ... )
  • اعضای فعال پیکامیس جهت بهره‌مندی از مزایای عضویت فعال حتما از کد اختصاصی خود در ثبت‌نام استفاده نمایند
  • نقدهای برگزیده هر ماه در بخش نقد عکس بر روی سایت آموزشگاه در دسترس خواهد بود

« با توجه به رویه بررسی عکس‌ها، ثبت‌نام و دریافت عکس پس از 24 آذر به هیچ عنوان امکانپذیر نخواهد بود »

← آشنایی با نحوه شرکت در کلاس و کارگاه‌های آنلاین ویژه آموزش مجازی
     بسته به تعداد شرکت‌کنندگاان در کارگاه نرم‌افزار مورد استفاده در کارگاه طی اعلام خواهد شد.

← ثبت‌نام آنلاین

آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی قدیمی

گروه آموزش عکاسی حرفه ای

 

logo-samandehi
بالا